WIĘC CHCESZ STAFFORSHIRE BULL TERIERA?
(znalezione w sieci)
  1. Aby przygotować się na przybycie staffika idź do najbliższego weterynarza. Wysyp na stół całą zawartość swojego portfela i powiedz, żeby wziął wszystko co masz. Potem idź do sklepu zoologicznego. Zaaranżuj tak zakupy w sklepie, aby od razu cała Twoja pensja była przelewana na ich konto. Teraz idź do domu i po raz ostatni w spokoju poczytaj gazetę. Delektuj się tą chwilą - to Twoja ostatnia.
  2. Zanim już w końcu będziesz miał swojego staffordshire bull teriera, znajdź osoby, które już takowego mają. Idź i wypomnij im ich metody dyscyplinowania psa, brak cierpliwości, niski poziom tolerancji oraz jak mogli pozwolić, aby pies wprowadzał tyle zamieszania. Zasugeruj sposoby, dzięki którym mogą wyszkolić psa, nauczyć czystości i zasad spania w wyznaczonym miejscu, manier przy stole i dobrego wychowania. Ciesz się chwilą - to ostatni raz w Twoim życiu, gdy znasz wszystkie odpowiedzi.
  3. Aby poczuć jak wygląda noc idź do łóżka o 22, nastaw budzik na 24, obudź się i rzuć się z impetem na podłogę. Połóż 25 kg torbę z ziemniakami na kołdrę i spróbuj ponownie się pod nią wślizgnąć. Zmień alarm w budziku na 5.30 i jak tylko będziesz miał się obudzić, chlaśnij się w twarz wielką mokrą gąbką. Wstań, zrób śniadanie i wytrzymuj to przez następne 14 lat zachowując pogodę ducha.
  4. Czy jesteś w stanie wytrzymać bałagan w domu? Aby się przekonać najpierw wysyp na świeżo umytą podłogę 5 kg błota i rozmaż wszystko po całej kuchni. Wynieś trochę na dywany w pokojach. Włóż palce w doniczkę i oprzyj je o czystą ścianę. I jak Ci się to podoba?
  5. Idź ulicą z jedną ręką mocno wyciągniętą do przodu. Powiedz kilka razy miłym głosem 'równaj', krzyknij ponownie kilka razy 'równaj'. Wrzaśnij 'przestań ciągnąć, utłukę cię zaraz'. Ignoruj spojrzenia przechodniów.
  6. Zapomnij o BMW i kup Poloneza. Kup surowe gryzaki, paczkę psich ciasteczek i dużą kość. Rzuć to wszystko i rozgnieć na tylnym siedzeniu. Przejedź grabiami po obu stronach samochodu. Doskonale!
  7. Ćwicz siedzenie na części kanapy nie większej niż jej 1/8. Wypróbuj różne metody utrzymania ciepłego kubka na kolanach. Gdy już Ci się to uda, próbuj jeść cicho paczkę ciastek jednocześnie trzymając ją niewidoczną. Zaniechaj prób i od razu rozsyp okruszki na kanapie.
  8. Zwiąż razem 2 widelce i powieś smycz psa na haczyku przy drzwiach. Spróbuj zdjąć ją cicho. Kiedy karabińczyk zabrzęczy zadrap się bardzo mocno po nodze trzymanymi widelcami. Powtórz czynność kilka razy. Idź do sklepu sportowego i kup ochraniacze dla bramkarzy.
  9. A teraz na koniec spróbuj poćwiczyć jak dojrzeć ekran monitora, gdy na kolanach wierci się 20 kg staffik. NIEMOŻLIWE? Aj tam, po prostu musisz ćwiczyć, gdy są jeszcze malutkie.
  10. Zawsze powtarzaj wszystko co mówisz 5 razy. Zawsze powtarzaj wszystko co mówisz ... Zawsze powtarzaj wszystko ... Zawsze ... Masz już pojęcie.

Witamy w świecie właściciela staffordshire bull teriera!HOME    PSY     SUKI     SZCZENIĘTA     O RASIE     GALERIA     LINKI     KONTAKT    

copyright AlfaTauri
Webdesign M.Michalska
© 2008
Kopiowanie zdjęć lub ich fragmentów bez zgody autora zdjęć jest zabronione. USTAWA z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych. Jednolity tekst: Dz.U. 2003 nr 166 poz. 1610